Resimli Yazdır - Resimsiz Yazdır

Elif Oto Kiralama

Araçlarımız Rent a Car Kaskoludur.
Ekrem SÖĞÜT

Durak Mah.
2.Dinçer Sokak No:5/A ( Otel On Arslan girişi karşısı )
64300, Uşak

Tel: 0505-7671377     
www.elifrentacars.com

Hakkımızda.
Uşak’ta oto kiralama hizmetlerimiz kapsamında arazi araç kiralama,özel gün ve geceler için şoförlü,şoförsüz araç kiralama,uşakta hava alanı hizmetli araç kiralama,otomatik ve manuel vites araç kiralama hizmeti sunmaktayız.Elif Rent a car olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli yenilediğimiz araç filomuz ile daima yolculuklarınızda yanınızdayız.

Uşak’ta araç kiralama denildiğinde ilk akla gelen firmalardan olmak amacıyla çıktığımız serüvende araç kiralama konusunda kişilerin ,kurumların ve şirketlerin ne tür araçlara ihtiyaç duyduklarını araştırdık,bu ihtiyaçlar için çözüm yolları ürettik ve zengin araç filomuzla sizlerin daima yanında olduk.

Uşakta arazi aracı,lüks araç,otomatik vites araç kiralamak isteyen tüm müşterilerimizi Elif Rent a Car firması güvencesi ile gideceği yere en güvenli şekilde ulaştıracak araçlarımızla,güler yüzlü hizmet anlayışımız ve ekonomik fiyatlarımız ile daima yanınızdayız.

Uşak’ta araç kiralamak isteyen tüm kişi , kurum ve firmaların beklentilerinin ne denli büyük olduğunu biliyoruz.Sonuç itibariyle kiralama hizmeti için bir parasal bedel ödeniyorsa karşılığında alınmak istenen bir hizmet olduğu için ödeniyordur düşüncesi ile sürekli kendimizi yeniliyor ve sizlerin tercih etmesiyle bu düşüncemizin ne kadar yerinde olduğuna sevinerek bu durumdan kıvanç duyuyoruz.

Uşak ta oto kiralama hizmetine giriş yaptığımız günden bu yana bahsettiğimiz hususlardan dolayı sizlere konforlu araçlarımız ile geniş bir yelpaze sunmayı kendimize ilke edindik. Bunun yanı sıra araçların konforlu olmasının yetmediğini bilerek ve araçlarımızın sizler gibi bizim için çok kıymetli canlar taşığını göz önünde tutarak araç bakımlarımızı yerinde ve zamanında periyodik bir çizelge eşliğinde sürekli kontrol ettirmekte ve gerekli bakımları büyük bir titizlikle siz aracı kiralamadan önce yapmakta ve genel teslerden geçirdikten sonra sizlere kiralamaktayız…

Uşakta araç kiralama hizmetini yaptığımız araçlarımızın müşteri dönüşlerinde tüm teker ,alt takım motor kontrollerini yaptıktan sonrasında başka bir müşteriye kiralama yapılmadan genel temizlik ve iç temizliklerini özel metaryallerle hijyen kurallarını göz ardı etmeden büyük bir titizlikle yürütüyoruz.

Uşakta oto kiralama yapan firmamız ata rent a car da yukarıda belirttiğimiz yükümlülük ve ödevlerimizi yerine getirmenin dışında sizleri tüm maddi ve manevi kayıplarınıza karşıda koruyor araç rent a car sigortalarımız ile sizleri yolculuğa daha başlamadan güvence altına alarak yolculuklarınıza, sevdiklerinize güvenle uğurluyoruz…

Belirttiğimiz konular çerçevesinde amacımızın sadece uşakta oto kiralayan bir rent a car olmaktan ibaret olmadığını umarım sizler de anlamışsınızdır. Daima dürüst , ekonomik , karşılıklı memnuniyetle devam eden müşteri – rent a car ilişkisinden ziyade sağlam dostluklar kuran ve daima güler yüzlü hizmet kalitesi ile bu dostluğu pekiştiren bir araç kiralama firması olmaktan ibarettir . Bu doğrultuda uşakta Rent A Car hizmetlerimize başladığımız günden bu yana bizlere destek veren , yanımızda olan ve çalışmalarımıza güç veren siz değerli tüm müşterilerimize çok teşekkür ediyor sizlerle büyümenin gururunu yaşıyoruz …


Elif-otoBizle iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz:

İsminiz:

E-Posta Adresiniz:

Konu:

Mesajınız:

Bu sayfa www.ilinizinrehberi.com tarafından hazırlanmıştır.